Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları | DAYSAL FRİGO Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları


İstanbul Şehiriçi Frigolu Nakliye

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları; Günümüz dünyasında doğanın ve insan emeği ile üretilen ürünlerin özelliklerine  uygun toplanması , toplanan ürünlerin depoya , depodan da tüketim noktasına kadar  sıcaklık derecesi  muhafaza edilerek  Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye  Firmaları İstanbul  özel donanımlı yani fiber kasalı ve  klimalı araçları ile  frigorifik nakliye yapılmaktadır.

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları ülkemizde tam olarak yaygınlaşmamıştır. Eski usullerle yapılan taşımacılık esnasında ürünlerin sağlıklı bir şekilde ısı kayıplarının en azami bir  şeklide korunması gerekmektedir. Ürünlerin her birinin ayrı ayrı özelliklerinden dolayı soğukluk ve sıcaklık dereceleri farklılık göstermektedir. Bu sıcaklık farklılıkları  Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye  Firmaları İstanbul  ile ayarlanabilir klima vb cihazlar kullanılmaktadır. Ayarlanabilir klima özelliği ile her bir ürünler + 15  / +25  dereceli olan taşımalar serin taşıma olarak adlandırılmaktadır. Örneğin genel olarak soğuk ilaç taşımacılığı olarak nitelendirilen taşımacılık bu sınıfa girmektedir. Bunun yanı sıra çikolata taşımacılığı da +15 ila + 25 dereceli taşımacılık sınıfında yer alır. SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI veya başka bir deyişle SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI süt ve süt ürünleri +4 ile +8 derece olarak taşınmaktadır.  Peynir ,  yoğurt ve  ayran gibi ürünlerin  nakliyesi soğutuculu araçlarla  yapılmaktadır. Genellikle daha önceden dondurulmuş hamur , pasta malzemeleri , donmuş et , donmuş balık gibi ürünlerin taşıma dereceleri ise -18 derecedir. Et ürünlerinden olan salam, sucuk , pastırma , köfte gibi ürünler ise 0 ila +4 derece olarak sağlıklı bir şekilde korunaklı halde taşınması yapılmaktadır. DAYSAL FRİGO  olarak firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızda soğutmanın yanı sıra ısıtma özelliği olan sistemde mevcuttur. Özellikle kış aylarında , hava sıcaklığının çok düşük olduğu ortamlardan geçerken araçların içerisinde bulunan ürünlerin soğuktan etkilenmemeleri için ürünlerin ısıtılması gerekmektedir. Bu durumda ise soğutmanın tam tersi olan araçlarımızda bulunan ısıtma özelliği devreye girerek  ürünlerin olumsuz etkilenmemesi için ısıtıcılı klima sistemi devreye girmektedir. Araçlarımızda hem ısı ölçer takıp sistemi ile birlikte ürünlerinizi cep telefonunuzdan da takip edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hassas ürünlerin Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye Firmaları İstanbul ile sağlıklı yapılmasını kolaylaştıran , zaman tasarrufu en önemli özelliği olan  asansör yani lift siztemi araçlarımıza eklenmiştir. Araçlarımızda bulunan asansör ile paletlenmiş ürünler el değmeden transpalet ler ile yada  forklift ile hızlı ve  güvenli bir şeklide ürünlerin yükleme ve boşaltma işleri yapılmaktadır.

frigo taşımacılık,LİFTLİ KAMYONET,frigo kamyonet,frigolu taşıma,frigofirik nakliye,frigorifik nakliye,donuk ürün taşımacılığı,asansörlü taşıma,asansörlü taşımacılık,asansörlü nakliye,frigo kamyonet,frigo kamyon, soğuk gıda zincir,donuk hava taşımacılığı,soğuk hava taşımacılığı, soğuk hava nakliyesi,donuk hava nakliyesi, ilaç taşımacılığı, et ve süt ürünleri taşımacılığı, çikolata taşımacılığı, sebze ve meyve taşımacılığı, kiralık frigo kamyon, kiralık frigo kamyonet, kiralık asansörlü kamyon, kiralık asansörlü kamyonet, kiralık frigo araçlar, kiralık frigo doblo, kiralık frigolu araçlar, soğuk taşıma, sıcak taşıma, eksi 18 taşıma, artı 4 taşıma, frigorifik nakliye, frigorifik taşıma, istanbul frigo,Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye  Firmaları İstanbul bizim işimizdir.

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye  Firmaları İstanbul

Soğuk Gıda Dağıtım Nakliye  Firmaları İstanbul

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız